Paginacija

Stin Lebar, violončelo : diplomski ispit
Stin Lebar, violončelo : diplomski ispit
Stin Lebar
Prvi i drugi dio diplomskog ispita Stina Lebara (violončelo), studenta MA. Prvi dio ispita održan je na MA u dvorani "Huml" 14. rujna 2020. Program prvog dijela ispita: 1. Zlatko Tanodi: Attacca; 2. Johann Sebastian Bach: 6. Suita za violončelo u D-duru BWV 1008 (Prelude, Sarabande, Gavotte); 3. Niccolo Paganini: Mojzes fantazija, MS 23; 4. Ludwig van Beethoven: 3. sonata za violončelo i klavir u A-duru, Op. 69 (I. Allegro ma non tanto, II. Scherzo, III. Adagio cantabile). Drugi dio...
Tadea Filipa Mamić, violina : diplomski ispit
Tadea Filipa Mamić, violina : diplomski ispit
Tadea Filipa Mamić
Prvi i drugi dio diplomskog ispita Tadeje Filipe Mamić (violina), studentice MA. Prvi dio ispita održan je na MA u dvorani "Huml" 14. rujna 2020. Program prvog dijela ispita: 1. Dora Pejačević: Romanca za violinu i glasovir op. 22; 2. Wolfgang Amadeus Mozart: 3. Koncert za violinu i orkestar u G-duru, KV 216 (Allegro); 3. Felix Mendelssohn: Koncert za violinu i orkestar u e-molu, op. 64 (I. Allegro molto appassionato, II. Andante, III. Allegretto non troppo - Allegro molto vivace). Drugi...
Tin Eugen Pavše Mandić, klavir : diplomski ispit
Tin Eugen Pavše Mandić, klavir : diplomski ispit
Tin Eugen Pavše Mandić
Diplomski ispit Tina Eugena Pavšea Mandića (klavir), studenta MA. Ispit je održan na MA u dvorani "Stančić" 26. lipnja 2020. Mentor: Veljko Glodić. Program: 1. Johann Sebastian Bach: Partita br. 6 u e-molu (I. Toccata); 2. Ludwig van Beethoven: Sonata br. 30 u E-duru, op. 109 (I. Vivace ma non troppo – Adagio espressivo, II. Prestissimo, III. Gesangvoll, mit innigster Empfindung. Andante molto cantabile ed espressivo); 3. Tomislav Uhlik: Etide – varijacije na dobro poznatu temu...
Toni Kranjac, klarinet : diplomski ispit
Toni Kranjac, klarinet : diplomski ispit
Toni Kranjac
Prvi i drugi dio diplomskog ispita Tonija Kranjca (klarinet), studenta MA. Prvi dio ispita održan je na MA u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 8. lipnja 2020. Program prvog dijela ispita: 1. Orkestralna sola; 2. Aaron Copland: Koncert za klarinet. Drugi dio ispita održan je na MA u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 13. listopada 2020. Program drugog dijela ispita: 1. Claude Debussy: Première rhapsodie; 2. Johannes Brahms: Sonata za klarinet u Es-duru, op. 120, br. 2; 3. Edison Denisov:...
Tonka Javorović, violončelo : diplomski ispit
Tonka Javorović, violončelo : diplomski ispit
Tonka Javorović
Prvi i drugi dio diplomskog ispita Tonke Javorović (violončelo), studentice MA. Prvi dio ispita održan je na MA u dvorani "Huml" 16. lipnja 2020. Program prvog dijela ispita: 1. Antonín Dvořák: Koncert za violončelo i orkestar u h-molu, op. 104. Drugi dio diplomskog ispita održan je na MA u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 29. lipnja 2020. Program drugog dijela ispita: 1. Johann Sebastian Bach: 6. suita za violončelo solo u D-duru, BWV 101 (Prelude, Allemande, Gigue); 2. Thomas...
Urban Jerman, violina : diplomski ispit
Urban Jerman, violina : diplomski ispit
Urban Jerman
Prvi i drugi dio diplomskog ispita Urbana Jermana (violina), studenta MA. Prvi dio ispita održan je na MA u dvorani "Stančić" 18.1.2021. Program prvog dijela ispita: 1. Joseph Haydn: Koncert za violinu i orkestar u A-duru, Hob VIIa:3 (I. Moderato); 2. Ludwig van Beethoven: Koncert za violinu i orkestar u D-duru, op. 61. Drugi dio ispita održan je na MA u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 22.1.2021. Program drugog dijela ispita: 1. Johann Sebastian Bach: Sonata za violinu solo u a-molu,...
Veronika Ćiković, harfa : diplomski ispit
Veronika Ćiković, harfa : diplomski ispit
Veronika Ćiković
Diplomski ispit Veronike Ćiković (harfa), studentice MA. Ispit je održan na MA u dvorani "Lhotka" 24. rujna 2020. Klavirska pratnja: Domagoj Guščić; mentorica: Diana Grubišić Ćiković. Program: 1. J. S. Bach: Partita u B-duru BWV 825 (IV. Sarabande, V. Menuet I i II, VI. Gigue); 2. C. Salzedo: Five poetical studies (II. Mirage); 3. M. Tournier: Sonatine op. 30 (I. Allègrement, II. Calme, III. Fièvreusement); 4.T. Uhlik: Tri preludija za harfu (Preludij II); 5. G. Pierné:...
Vinko Vujec, kontrabas : diplomski ispit
Vinko Vujec, kontrabas : diplomski ispit
Vinko Vujec
Prvi i drugi dio diplomskog ispita Vinka Vujeca (kontrabas), studenta MA. Prvi dio ispita održan je na MA u dvorani "Huml" 16. lipnja 2020. Program prvog dijela ispita: 1. J. S. Bach: Sonata br. 1 u G duru, BWV 1027 (III. Andante, IV. Allegro moderato); 2. Josip Novosel: Romanca; 3. Paul Hindemith: Sonata za kontrabas i klavir (I. Alegretto, II. Scherzo, III. Adagio). Drugi dio diplomskog ispita održan je na MA u dvorani "Huml" 29. lipnja 2020. Program drugog dijela ispita: 1. Karl...
Zvonimir Krpan, violina : diplomski ispit
Zvonimir Krpan, violina : diplomski ispit
Zvonimir Krpan
Prvi i drugi dio diplomskog ispita Zvonimira Krpana (violina), studenta MA. Prvi dio ispita održan je na MA u dvorani "Huml" 15. lipnja 2020. Program prvog dijela ispita: 1. Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert za violinu i orkestar br. 3 u G-duru (II. Adagio, III. Rondeau); 2. Petar Iljič Čajkovski: Koncert za violinu i orkestar u D-duru Op.35 (I. Allegro moderato, II. Canzonetta: Andante, III. Finale: Allegro vivacissimo). Drugi dio diplomskog ispita održan je na MA u Koncertnoj dvorani...
Živa Skrbiš, flauta : diplomski ispit
Živa Skrbiš, flauta : diplomski ispit
Živa Skrbiš
Diplomski ispit Žive Skrbiš (flauta), studentice MA. Prvi dio ispita održan je na MA u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 5. lipnja 2020. Program prvog dijela ispita: 1. Carl Philipp Emanuel Bach: Koncert u G-duru, H. 445, W. 169 (I. Allegro di molto, II. Largo, III. Presto); 2. Orkestralna sola. Drugi dio ispita održan je na MA u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 23. lipnja 2020. Program drugog dijela ispita: 1. Michel Blavet: Sonata L'Henriette, op. 2, br. 1 (I. Adagio, II. Allegro,...

Paginacija