Pages

Mislav Glavina, truba : prvi dio diplomskog ispita
Mislav Glavina, truba : prvi dio diplomskog ispita
Mislav Glavina
Prvi dio diplomskog ispita Mislava Glavine (truba), studenta MA. Ispit je održan na MA u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 9. lipnja 2020. Klavirska pratnja: Zrinka Ivančić Cikojević; mentor: Marin Zokić. Program: 1. Joseph Haydn: Koncert za trubu i orkestar u Es-duru (I. Allegro, II. Andante, III. Allegro); 2. Orkestralna sola.Zrinka Ivančić Cikojević
Joseph Haydn
Nathan Ukalović, klarinet : prvi dio diplomskog ispita
Nathan Ukalović, klarinet : prvi dio diplomskog ispita
Nathan Ukalović
Marina Matolić
Wolfgang Amadeus Mozart
Prvi dio diplomskog ispita Nathana Ukalovića (klarinet), studenta MA. Ispit je održan na MA u dvorani "Stančić" 8.5.2021. Klavirska pratnja: Marina Matolić; mentor: Davor Reba. Program: 1. Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert za klarinet i orkestar u A-duru, KV 622; 2. Orkestralna sola.
Nives Rački, harfa : diplomski ispit
Nives Rački, harfa : diplomski ispit
Diplomski ispit Nives Rački (harfa), studentice MA. Ispit je održan na MA u dvorani "Huml" 11.3.2021. Mentorica: Diana Grubišić Ćiković. Program: 1. E. Schmidt: Etida br. 6; 2. Ph. E. Bach: Sonata in G (I. Adagio un poco, II. Allegro, III. Allegro); 3. B. Papandopulo: Studija br. 2; 4. P. Houdy: Sonate pour Harpe (I. Allegro moderato II. Lento, III. Vivo); 5. M. Grandjany: Children's Hour suite (I. Into Mischief, II. Little Angel, III. Giddap Pony, IV. Playing in the garden, V. Parade,...Nives Rački
Eric Schmidt
Carl Philipp Emanuel Bach
Boris Papandopulo
Pierick Houdy
Marcel Grandjany
Johann Sebastian Bach
Jesús Guridi
Nives Županić Tica, flauta : drugi dio diplomskog ispita
Nives Županić Tica, flauta : drugi dio diplomskog ispita
Nives Županić Tica
Drugi dio diplomskog ispita Nives Županić Tice (flauta), studentice MA. Ispit je održan na MA u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 23. lipnja 2020. Klavirska pratnja: Zrinka Ivančić Cikojević; mentorica: Renata Penezić. Program: 1. André Jolivet: Chant de Linos; 2. Eldin Burton: Sonatina za flautu i klavir (I. Allegretto grazioso, II. Andantino sognando, III. Allergro giocoso quasi fandango); 3. Paul Bonneau: Piece concertante – dans l'esprit „JAZZ“; 4. Mike Mower: Opus di Jazz...Zrinka Ivančić Cikojević
André Jolivet
Eldin Burton
Paul Bonneau
Mike Mower
Nives Županić Tica, flauta : prvi dio diplomskog ispita
Nives Županić Tica, flauta : prvi dio diplomskog ispita
Nives Županić Tica
Prvi dio diplomskog ispita Nives Županić Tice (flauta), studentice MA. Ispit je održan na MA u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 5. lipnja 2020. Klavirska pratnja: Zrinka Ivančić Cikojević; mentorica: Renata Penezić. Program: 1. Izbor iz orkestralnih sola - S. Prokofjev: Peća i vuk, J.S. Bach: Muka po Mateju, M. Ravel: Daphnis i Chloe, G. Rossini: Wilhelm Tell, uvertira, C. Debussy: Poslijepodne jednog fauna; 2. Herbert Marinkovits: Shades of SyrinxHerbert Marinkovits
Zrinka Ivančić Cikojević
Njomza Djaferi, klavir : diplomski ispit
Njomza Djaferi, klavir : diplomski ispit
Diplomski ispit Njomze Djaferi (klavir), studentice MA. Ispit je održan na MA u dvorani "Stančić" 8.7.2021. Mentor: Filip Fak. Program: 1. J. S. Bach: Toccata br. 5 u e-molu BWV 914; 2. L. van Beethoven: Piano Sonata Op. 57 br. 23 u f-molu, "Appassionata" (I. Allegro Assai, II. Andante con moto, III. Allegro ma non troppo); 3. D. Kepf: Melodija (Hommage a Bartok); 4. M. Ravel: Gaspard de La Nuit (I. Ondine); 5. C. Debussy: Etida br. 8, L. 136 "Pour Les Agrements"; 6. F. Chopin: Etida op....Njomza Djaferi
Johann Sebastian Bach
Ludwig van Beethoven
Davorin Kempf
Maurice Ravel
Claude Debussy
Frédéric Chopin
Noami Konforta, violina : drugi dio diplomskog ispita
Noami Konforta, violina : drugi dio diplomskog ispita
Noami Konforta
Renata Hil
Camille Saint-Saëns
Jean Sibelius
Franjo Krežma
Drugi dio diplomskog ispita Noami Konforte (violina), studentice MA. Ispit je održan na MA u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 28.6.2021. Program: 1. Camille Saint-Saëns: Introdukcija i Rondo Capriccioso 2; 2. Jean Sibelius: Koncert za violinu i orkestar u d-molu, Op. 47 (I. Allegro moderato, II. Adagio di molto, III. Allegro ma non tanto); 3. Franjo Krežma: Scherzino. Klavirska pratnja: Renata Hil; mentor: Leonid Sorokow.
Noami Konforta, violina : prvi dio diplomskog ispita
Noami Konforta, violina : prvi dio diplomskog ispita
Noami Konforta
Renata Hil
Johann Sebastian Bach
Wolfgang Amadeus Mozart
Dora Pejačević
Prvi dio diplomskog ispita Noami Konforte (violina), studentice MA. Ispit je održan na MA u dvorani "Huml" 1.6.2021. Program: 1. Johann Sebastian Bach: Partita br. 2 u d-molu (Chaconne); 2. Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert za violinu u A-duru, br. 5 (Allegro aperto); 3. Dora Pejačević: 1. Sonata za violinu i glasovir u D-duru, Op. 26 (I. Allegro, II. Andante con moto, III. Allegro molto). Klavirska pratnja: Renata Hil; mentor: Leonid Sorokow.
Orguljski festival "Anabasis" : Dies alumni (Josipa Leko (orgulje), 26.1.2021.)
Orguljski festival "Anabasis" : Dies alumni (Josipa Leko (orgulje), 26.1.2021.)
Josipa Leko
Koncert Josipe Leko (orgulje), bivše studentice Muzičke akademije u Zagrebu. Koncert je održan na Muzičkoj akademiji u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 26.1.2021. Program: 1. Felix Mendelssohn-Bartholdy: Sonata u A-duru br. 3, op. 65 (I. Con moto maestoso – II. Andante tranquillo); 2. Johannes Brahms: Fuga u as-molu, WoO 8; 3. Sigfrid Karg-Elert: Prozori katedrale, op. 106 (I. Kyrie eleison – IV. Adeste fideles); 4. Wolfgang Rihm: Tri fantazije; 5. Max Reger: Koralna fantazija br....Felix Mendelssohn-Bartholdy
Johannes Brahms
Sigfrid Karg-Elert
Wolfgang Rihm
Max Reger
Orguljski festival "Anabasis" : III. koncert (studenti Muzičke akademije u Zagrebu i gosti, 13.12.2016.)
Orguljski festival "Anabasis" : III. koncert (studenti Muzičke akademije u Zagrebu i gosti, 13.12.2016.)
Krešimir Klarić
Mihael Mojzeš
Ivana Hrkać
Elena Roce
Žofie Součková
Katarina Mandić
Ivo Mrvelj
Anja Žabkar
Mihovil Buturić
Dagmar Drechslerova
Ivan Đuzel
Dietrich Buxtehude
Joseph Rheinberger
Mikael Tariverdiev
Vladimir Vavilov
Giovanni Morandi
Gaetano Piazza
Henry Purcell
Daniel Purcell
Johann Sebastian Bach
Ivan Zajc
Jeremiah Clarke
Treći koncert Orguljskog festivala "Anabasis" u ak. god. 2016./2017. Koncert je održan na Muzičkoj akademiji u dvorani "Huml" 13.12.2016. Izvođači: Krešimir Klarić (orgulje), Mihael Mojzeš (orgulje, student Instituta za crkvenu glazbu), Ivana Hrkać (orgulje, studentica Instituta za crkvenu glazbu), Elena Roce (sopran, orgulje), Žofie Součková (flauta), Katarina Mandić (orgulje, bubanj), Ivo Mrvelj (orgulje), Anja Žabkar (sopran), Mihovil Buturić (orgulje), Dagmar Drechslerova...
Orguljski festival "Anabasis" : V. koncert : Maskenbal (studenti Muzičke akademije u Zagrebu i gosti, 21.2.2017.)
Orguljski festival "Anabasis" : V. koncert : Maskenbal (studenti Muzičke akademije u Zagrebu i gosti, 21.2.2017.)
Josipa Jurenec
Silvija Magdalena Šimić
Ivo Mrvelj
Katarina Mandić
Krešimir Klarić
Mihovil Buturić
Patricia Žudetić
Elena Roce
Johann Sebastian Bach
Christian Heinrich Rinck
Alexandre Pierre François Boëly
Felix Mendelssohn-Bartholdy
Jasmina Belošević
Gioacchino Rossini
Giovanni Battista Pergolesi
Peti koncert Orguljskog festivala "Anabasis" u ak. god. 2016./2017. Koncert je održan na Muzičkoj akademiji u dvorani "Huml" 21.2.2017. Izvođači: Josipa Jurenec (orgulje), Silvija Magdalena Šimić (orgulje),Ivo Mrvelj (orgulje), Katarina Mandić (orgulje), Krešimir Klarić (orgulje), Mihovil Buturić (orgulje), Patricia Žudetić (sopran), Elena Roce (sopran, orgulje). Program: 1. J. S. Bach: Fantazija u g-molu, BWV 542/1 (izvođač: Josipa Jurenec); 2. C. H. Rinck: Fantazija...
Pasionski koncert Gudačkog komornog orkestra Muzičke akademije (Gudački komorni orkestar i solisti Muzičke akademije u Zagrebu, 13.3.2021.)
Pasionski koncert Gudačkog komornog orkestra Muzičke akademije (Gudački komorni orkestar i solisti Muzičke akademije u Zagrebu, 13.3.2021.)
Darija Auguštan
Emilia Rukavina
Jože Haluza
Zoran Novačić
Giovanni Battista Pergolesi
Koncert je održan na Muzičkoj akademiji u Koncertnoj dvorani "Blagoje Bersa" 13.3.2021. Izvođači: Gudački komorni orkestar Muzičke akademije; solisti: Darija Auguštan (sopran), Emilia Rukavina (mezzosopran); voditelj orkestra: Jože Haluza; mentori solista: Snježana Bujanović Stanislav, Martina Gojčeta Silić. Program: 1. Zoran Novačić: Sedam posljednjih Kristovih riječi na križu / Septem ultima verba Christi in cruce (I. Pater, dimitte illis, quid nesciunt, quid faciunt, II....

Pages